»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Ruskon Pallon suosittu Tenavaliiga alkaa jälleen 9.5.2018. Tänä vuonna mukaan pääsevät 2010 - 2014 syntyneet tytöt ja pojat sekä 2008 - 2009 syntyneet tytöt. HUOM! Kentän remontin takia Tenavaliigan syyskausi alkaa viikkoa alkuperäistä aikataulua myöhemmin,

Lue lisää »

Tervetuloa Tenavaliigaan 2018!

Ruskon Pallon suosittu Tenavaliiga alkaa jälleen 9.5.2018. Tänä vuonna mukaan pääsevät 2010 - 2014 syntyneet tytöt ja pojat sekä 2008 - 2009 syntyneet tytöt. HUOM! Kentän remontin takia Tenavaliigan syyskausi alkaa viikkoa alkuperäistä aikataulua myöhe

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
16
Syy
klo 10:30
Salo Astrum KHT A
FC RP Sininen - TPS T09 valkoinen
4-0
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
16
Syy
klo 11:00
Salo Astrum KHT A
KaaNa T09 Keltamusta - FC RP Sininen
2-6
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
16
Syy
klo 11:30
Salo Astrum KHT A
FC RP Sininen - SalPa Valkoinen
8-0
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
16
Syy
klo 12:00
Salo Astrum KHT A
PaiHa - FC RP Sininen
2-6
Pojat 05/06/07P12 Ykkönen 8v8
18
Syy
klo 18:45
Rusko KHT A
FC RP RP - MaPS
2-10
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
21
Syy
klo 17:30
Rusko KHT A
FC RP Sininen - RaiFu valkoinen
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
21
Syy
klo 18:00
Rusko KHT B
FC RP Sininen - FC Halikko
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
21
Syy
klo 19:00
Rusko KHT B
SalPa Valkoinen - FC RP Sininen
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
21
Syy
klo 19:30
Rusko KHT A
KaaNa T09 Keltamusta - FC RP Sininen
Tytöt 09/10Piirisarja T9 C-lohko
22
Syy
klo 10:00
Parainen Aktia Arena KHT A2
TuKV - FC RP Valkoinen
Tytöt 09/10Piirisarja T9 C-lohko
22
Syy
klo 11:00
Parainen Aktia Arena KHT A1
FC RP Valkoinen - ÅIFK
Tytöt 09/10Piirisarja T9 C-lohko
22
Syy
klo 11:00
Parainen Aktia Arena KHT A1
FC RP Valkoinen - ÅIFK
Tytöt 09/10Piirisarja T9 C-lohko
22
Syy
klo 11:30
Parainen Aktia Arena KHT A2
MaPS Vihreät - FC RP Valkoinen
Tytöt 09/10Piirisarja T9 C-lohko
22
Syy
klo 11:30
Parainen Aktia Arena KHT A1
MaPS Vihreät - FC RP Valkoinen
Tytöt 09/10Piirisarja T9 C-lohko
22
Syy
klo 12:00
Parainen Aktia Arena KHT A1
FC RP Valkoinen - PIF F/T-09
Tytöt 09/10Piirisarja T9 C-lohko
22
Syy
klo 12:00
Parainen Aktia Arena KHT A1
FC RP Valkoinen - PIF F/T-09
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
23
Syy
klo 10:00
Paimio KHT A
FC RP Sininen - FC Halikko
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
23
Syy
klo 10:30
Paimio KHT A
SalPa Valkoinen - FC RP Sininen
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
23
Syy
klo 11:30
Paimio KHT A
TPS T09 valkoinen - FC RP Sininen
Tytöt 09/10Piirisarja T9 B-lohko
23
Syy
klo 12:00
Paimio KHT A
FC RP Sininen - PaiHa
Pojat 05/06/07P11 Ykkönen 8vs8
25
Syy
klo 17:30
Rusko KHT A
FC RP RP - RaiFu Valkoinen
Pojat 05/06/07P11 Ykkönen 8vs8
25
Syy
klo 18:00
Rusko KHT B
FC RP RP - UPK
Pojat 05/06/07P11 Ykkönen 8vs8
25
Syy
klo 19:00
Rusko KHT B
VG-62/Mustat - FC RP RP
Pojat 05/06/07P11 Ykkönen 8vs8
25
Syy
klo 19:30
Rusko KHT A
PiPS 06-07 Punainen - FC RP RP
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
FC Ruskon Pallo
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Kategoriat