Pojat 09/10 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
9.12.2018 11:30:00 Maskun Talvisarja Taponkedon halli Ihalan Leijonat - Pojat 09/10
9.12.2018 12:00:00 Maskun Talvisarja Taponkedon halli Pojat 09/10 - MaPs Vihreä
20.1.2019 15:30:00 Maskun Talvisarja Taponkedon halli TuNL P11 - Pojat 09/10
20.1.2019 16:30:00 Maskun Talvisarja Taponkedon halli Pojat 09/10 - MynPa
3.3.2019 9:00:00 Maskun Talvisarja Taponkedon halli MaPS Musta - Pojat 09/10
3.3.2019 10:00:00 Maskun Talvisarja Taponkedon halli Pojat 09/10 - MaPS Valkoinen
3.3.2019 11:00:00 Maskun Talvisarja Taponkedon halli Lemun Visa - Pojat 09/10
31.3.2019 13:30:00 Maskun Talvisarja Taponkedon halli Pojat 09/10 - TuNL P10
31.3.2019 14:00:00 Maskun Talvisarja Taponkedon halli YlKiri - Pojat 09/10
5.4.2019 12:00:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Taponkedon halli, kenttä 1 Ihalan Leijonat - Pojat 09/10
6.4.2019 9:00:00 Kultanummiturnaus Littoisten KHT B1 Pojat 09/10 - Wilpas musta
6.4.2019 9:40:00 Kultanummiturnaus Littoisten KHT A2 RaiFu vihreä - Pojat 09/10
6.4.2019 10:20:00 Kultanummiturnaus Littoisten KHT B1 TuNL Åbo City - Pojat 09/10
6.4.2019 11:00:00 Kultanummiturnaus Littoisten KHT A2 Pojat 09/10 - TuNL Uittamon Kanuunat
6.4.2019 11:40:00 Kultanummiturnaus Littoisten KHT A2 Pojat 09/10 - RaiFu valkoinen
6.4.2019 12:20:00 Kultanummiturnaus Littoisten KHT A2 LTU keltainen - Pojat 09/10
7.4.2019 9:00:00 Kultanummiturnaus Littoisten KHT A2 Pojat 09/10 - PiPS musta
7.4.2019 9:40:00 Kultanummiturnaus Littoisten KHT A1 PiPS punainen - Pojat 09/10
7.4.2019 11:00:00 Kultanummiturnaus Littoisten KHT A1 Pojat 09/10 - LTU musta
7.4.2019 11:40:00 Kultanummiturnaus Littoisten KHT A2 Pojat 09/10 - RaiFu vihreä
20.4.2019 14:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Lieto KHT B1 FC Inter 2010 Sininen - Pojat 09/10
20.4.2019 15:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Lieto KHT A1 Pojat 09/10 - APU
20.4.2019 15:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Lieto KHT A1 FC Halikko - Pojat 09/10
20.4.2019 16:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Lieto KHT A1 Pojat 09/10 - Lieto P10 Mustat
4.5.2019 14:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Rusko KHT A Pojat 09/10 - MynPa
4.5.2019 14:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Rusko KHT B Pojat 09/10 - KaaPo/Mustakelta
4.5.2019 15:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Rusko KHT B ÅIFK/gul - Pojat 09/10
4.5.2019 16:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Rusko KHT A Wilpas - Pojat 09/10
5.5.2019 10:00:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Taponkedon halli, kenttä 2 Pojat 09/10 - Kuloisten Tiikerit FC
5.5.2019 11:30:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Taponkedon halli, kenttä 1 Ihalan Leijonat - Pojat 09/10
13.5.2019 18:30:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Ihalan KHT, kenttä 1 Pojat 09/10 - VG-62 Barcelona
13.5.2019 19:30:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Ihalan KHT, kenttä 1 MaPS Vihreä - Pojat 09/10
19.5.2019 11:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Salo nurmi 5 D KaaPo/Mustakelta - Pojat 09/10
19.5.2019 12:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Salo nurmi 5 C Pojat 09/10 - SalPa/P10 Valkoinen
19.5.2019 12:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Salo nurmi 5 C KaaPo/Keltamusta - Pojat 09/10
19.5.2019 13:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Salo nurmi 5 C Pojat 09/10 - Wilpas
20.5.2019 19:00:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Taponkedon halli, kenttä 1 MaPS valk - Pojat 09/10
20.5.2019 19:30:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Taponkedon halli, kenttä 2 RaiFu tytöt vihreä - Pojat 09/10
27.5.2019 18:30:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Naantali Taimo nurmi 1 Pojat 09/10 - VG-62 Juventus
27.5.2019 19:00:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Naantali Taimo nurmi 2 MaPS musta - Pojat 09/10
2.6.2019 14:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Kaarina KHT B2 Pojat 09/10 - LTU
2.6.2019 14:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Kaarina KHT B2 KaaPo/Mustakelta - Pojat 09/10
2.6.2019 15:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Kaarina KHT B2 FC Halikko - Pojat 09/10
2.6.2019 16:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Kaarina KHT B2 Pojat 09/10 - FC Inter 2010 Sininen
3.6.2019 18:00:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Naantali Taimo nurmi 2 Pojat 09/10 - VG-62 ManU
3.6.2019 19:00:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Naantali Taimo nurmi 1 VG-62 PSG - Pojat 09/10
10.6.2019 18:30:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Ihalan KHT, kenttä 1 MynPa - Pojat 09/10
10.6.2019 19:30:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Ihalan KHT, kenttä 2 Pojat 09/10 - Kuloisten Tiikerit AC
15.6.2019 13:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Masku Taponketo halli B FC Inter 2010 Sininen - Pojat 09/10
15.6.2019 14:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Masku Taponketo halli A Pojat 09/10 - LTU
15.6.2019 14:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Masku Taponketo halli B MynPa - Pojat 09/10
15.6.2019 15:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Masku Taponketo halli A Pojat 09/10 - MaPS
17.6.2019 19:00:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Ihalan KHT, kenttä 2 VG-62 ManU - Pojat 09/10
17.6.2019 19:30:00 Rannikkoseudun nappulaliiga Ihalan KHT, kenttä 2 Pojat 09/10 - RaiFu tytöt pinkki
29.7.2019 18:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Naantali KHT A2 Pojat 09/10 - KaaPo/Mustakelta
29.7.2019 18:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Naantali KHT A1 Pojat 09/10 - VG-62/Mustat
29.7.2019 19:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Naantali KHT A2 ÅIFK/gul - Pojat 09/10
8.8.2019 18:00:00 P10 Ykkönen 8v8 Laitila Tuuna KHT B Pojat 09/10 - LoPS/09
8.8.2019 18:30:00 P10 Ykkönen 8v8 Laitila Tuuna KHT A Pojat 09/10 - Jyske/P09
8.8.2019 19:00:00 P10 Ykkönen 8v8 Laitila Tuuna KHT B APU/PöKa YJ - Pojat 09/10
17.8.2019 10:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Kaarina KHT A1 KaaPo/Mustakelta - Pojat 09/10
17.8.2019 10:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Kaarina KHT A1 VG-62 - Pojat 09/10
17.8.2019 11:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Kaarina KHT A2 Pojat 09/10 - MaPS
17.8.2019 11:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Kaarina KHT A1 Pojat 09/10 - PIF Red
20.8.2019 17:00:00 P10 Ykkönen 8v8 Rusko KHT A Pojat 09/10 - Lieto P09 Musta
20.8.2019 17:40:00 P10 Ykkönen 8v8 Rusko KHT B RaiFu Vihreä - Pojat 09/10
20.8.2019 18:20:00 P10 Ykkönen 8v8 Rusko KHT B YlKiri/P9 - Pojat 09/10
27.8.2019 17:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Rusko KHT A Pojat 09/10 - LTU
27.8.2019 18:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Rusko KHT B Pojat 09/10 - UPK pojat -10
27.8.2019 19:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Rusko KHT B APU/PöKa YJ - Pojat 09/10
27.8.2019 19:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Rusko KHT A LoPs Yellow - Pojat 09/10
8.9.2019 11:00:00 P10 Ykkönen 8v8 Piikkiö POP-Areena KHT A VG-62/Mustat - Pojat 09/10
8.9.2019 11:30:00 P10 Ykkönen 8v8 Piikkiö POP-Areena KHT A Pojat 09/10 - Lieto P09 Musta
8.9.2019 12:00:00 P10 Ykkönen 8v8 Piikkiö POP-Areena KHT A PiPS 09 - Pojat 09/10
14.9.2019 15:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Naantali KHT A2 Pojat 09/10 - ÅIFK/gul
14.9.2019 16:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Naantali KHT A2 VG-62/Keltaiset - Pojat 09/10
14.9.2019 16:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Naantali KHT A2 LTU - Pojat 09/10
14.9.2019 17:40:00 P9 Ykkönen 5v5 Naantali KHT A2 Pojat 09/10 - KaaPo/Mustakelta
22.9.2019 9:30:00 P10 Ykkönen 8v8 Lieto KHT B SalPa T09 - Pojat 09/10
22.9.2019 10:00:00 P10 Ykkönen 8v8 Lieto KHT B PaiHa White - Pojat 09/10
22.9.2019 10:30:00 P10 Ykkönen 8v8 Lieto KHT A Pojat 09/10 - Lieto P09 Musta
28.9.2019 10:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Parainen Aktia Arena KHT A2 UPK pojat -10/2 - Pojat 09/10
28.9.2019 11:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Parainen Aktia Arena KHT A1 Pojat 09/10 - UPK pojat -10
28.9.2019 11:30:00 P9 Ykkönen 5v5 Parainen Aktia Arena KHT A1 MynPa - Pojat 09/10
28.9.2019 12:00:00 P9 Ykkönen 5v5 Parainen Aktia Arena KHT A1 Pojat 09/10 - PIF Red
30.9.2019 17:00:00 P10 Ykkönen 8v8 Halikko nurmi A Pojat 09/10 - PaiHa White
30.9.2019 17:30:00 P10 Ykkönen 8v8 Halikko nurmi A FC Halikko/Punainen - Pojat 09/10
30.9.2019 18:00:00 P10 Ykkönen 8v8 Halikko nurmi B UPK 09 Green - Pojat 09/10
30.9.2019 19:00:00 P10 Ykkönen 8v8 Halikko nurmi B Pojat 09/10 - RaiFu Vihreä
27.10.2019 14:00:00 Maskun Talvisarja Taponkedon halli MAPS T07-08 - Pojat 09/10
Pojat 09/10
«  Maaliskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031